KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są tradycyjnym i sprawdzonym sposobem osłonięcia okien. Żaluzje abardi cechuje prostota i elegancja. Każdy element żaluzji jest dopracowany i pozwala na wieloletnią bezawaryjną pracę. Szczególnie polecamy Państwu żaluzje ISO z koralikami, charakteryzujące się wyjątkową niezawodnością i komfortem obsługi. Za pomocą jednego koralika można zarówno obracać listki żaluzji, jak i podnosić je.

Żaluzje poziome, dzięki możliwości obracania listków pozwalają na dozowanie ilości światła, która dostaje się do pomieszczenia. Jednocześnie żaluzje umożliwiają całkowite zacienienie pomieszczenia.

Każda żaluzja abardi, dzięki zaawansowanej kontroli jakości spełnia najdalej idące oczekiwania jakościowe.

Jesteśmy dumni z faktu, że możemy zaprezentować Państwu wyjątkowo bogatą kolorystykę żaluzji poziomych abardi. W szczególności szeroka jest gama kolorystyczna osprzętu do żaluzji, który niemal zawsze jest idealnie dopasowany do kolorów listków żaluji.

Żaluzje poziome abardi są oferowane z listkami o szerokości 16, 25 i 50 mm.

Typy żaluzji poziomych1. Tradycyjne

  O wyjątkowości produktów decydują często detale. Abardi doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego staramy się, aby każdy szczegół naszej pracy był wykonany perfekcyjnie:
 • niemal wszystkie żaluzje abardi posiadają cały osprzęt (rynnę górną, sznurki) w tym samym kolorze co listki.
 • uchwyty na których montujemy żaluzje są niemal niewidoczne (prawie w całości chowają się w górnej rynnie żaluzji).
 • żaluzje abardi są wyposażone w eleganckie zaślepki górnej rynny.


 • Sterowanie żaluzjami poziomymi odbywa się za pomocą sznurka odpowiedzialnego za podnoszenie żaluzji i pałeczki, która obraca listkami żaluzji.

  Żaluzja tradycyjna może być wyposażona w boczne prowadzenie żyłkowe, które utrzymuje żaluzje przy szybie nawet w oknach uchylnych. Inną metodą osiągnięcia tego celu jest zastosowanie dolnych zaczepów.2. ISO

Żaluzje poziome typu ISO to kolejny krok w doskonaleniu żaluzji poziomych. Wyposażone w wygodny koralik sterujący żaluzją ułatwiają jej obsługę. Za pomocą tego koralika możemy zarówno zmieniać kąt nachylenia listków żaluzji, jak i podnosić i opuszczać ją.
W przeciwieństwie do tradycyjnych żaluzji poziomych, podczas podnoszenia i opuszczania żaluzji mamy pewność, że wszystkie listki będą pracowały równolegle. O prawidłowej pracy żaluzji ISO decyduje mechanizm ukryty pod listwą maskującą.3. Sterowane elektrycznie

  Żaluzje poziome abardi mogą być wyposażone w dwa typy sterowań elektrycznych.
 • Pełne sterowanie elektryczne – pozwala na zmianę konta nachylenia listków żaluzji oraz na podnoszenie i opuszczenie żaluzji. Sterowanie to jest oparte na najnowszych silnikach firmy somfy . Żaluzje mogą być sterowane za pomocą przełącznika naściennego lub pilota radiowego.
 • Sterowanie nachyleniem listków – pozwala jedynie na obrót listków żaluzji (czyli najczęściej wykonywanej operacji na żaluzjach poziomych). Zaletą tego rozwiązania jest wykorzystanie silnika zasilanego bateriami typu AA (zwykłe paluszki). Unikamy konieczności prowadzenia kabli zasilających silnik żaluzji.4. Drewniane

Żaluzje drewniane abardi to wyjątkowa możliwość eleganckiej dekoracji pomieszczeń. Najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o każdy detal charakteryzują nasze żaluzje drewniane.

Żaluzje drewniane abardi są oferowane w 12 odcieniach drewna oraz o szerokości listków 25 i 50 mm. Szersze, 50mm'trowe żaluzje można zamówić z mechanizmem standardowym lub Retro.5. Ventex

Ventex to nowa propozycja abardi w zakresie żaluzji poziomych. Są to żaluzje o szerokości listków 50mm wykonane z tkaniny. Można by rzec, że ventex jest kompromisem pomiędzy roletami, a żaluzjami. Z jednej strony wykonane z tkaniny (tak jak rolety) ale zachowując wszystkie zalety żaluzji (możliwość dozowania ilości światła w pomieszczeniu poprzez zmianę kąta nachylenia listków).

Żaluzje poziome Żaluzje poziome Żaluzje poziome Żaluzje poziome Żaluzje poziome Żaluzje poziome

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

 • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


  BERRYLIFE S. C.