KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Automatyka

W ofercie firmy abardi znajdują się wyłącznie osłony mające możliwość rozbudowania o silniki umożliwiające sterowanie automatyczne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego też wybieramy tylko profesjonalnych partnerów o ugruntowanej pozycji. Nasze osłony wyposażone są w napędy francuskiej firmy SOMFY, która dzięki nowoczesnej i niezawodnej technologii stała się światowym liderem w tym segmencie rynku.

Do każdego z produktów dostosowany jest indywidualny system napędu tak, aby niezależnie od rodzaju, wielkości czy wagi osłony zapewnić komfortową i cichą pracę.

W zależności od potrzeb sterowanie elektrycznymi osłonami może odbywać się na różne sposoby: począwszy od najprostszych połączeń kablowych, poprzez systemy współpracujące z szynami EiB, kończąc na sterowaniach bezprzewodowych i radiowej technologii inteligentnego sterowania urządzeniami io-homecontrol. Nasi specjaliści po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami pomogą w doborze odpowiedniego systemu automatycznego sterowania osłonami.

Somfy Homecontrol

Automatyka Automatyka

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

  • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


    BERRYLIFE S. C.