KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Rolety tradycyjne

Stawiając na zadowolenie klienta rolety klasyczne abardi dostępne są w trzech wersjach: mini, tradycyjnej oraz silent spring. Wybór uzależniony jest od wielkości zasłanianej powierzchni oraz sposobu sterowania rolety.


1. Rolety MINI

Rolety mini montowane są do listwy przyszybowej bezpośrednio na kwaterze okna. Dzięki prowadzeniu bocznemu za pomocą żyłki są doskonałym sposobem osłonięcia najmniejszych powierzchni, zapewniając tym samym komfort podczas otwierania okien.


2. Rolety tradycyjne

Tradycyjne rolety wolnowiszące abardi to jeden z najprostszych sposobów na zasłonięcie okien. Wybierane są przez ludzi ceniących sprawdzone rozwiązania oraz estetykę wykonania. Rolety tradycyjne montowane są do sufitu lub do ściany i obsługiwane za pomocą łańcuszka operacyjnego.


3. Rolety Silent Spring

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie komfortu sterowania osłonami, oferujemy rolety silent spring abardi. Zostały one wyposażone w system sprężynowy ze specjalnymi hamulcami, dający pełną swobodę regulacji prędkości zwijania osłony oraz łatwość w obsłudze osłony. Wystarczy odblokować rozwiniętą roletę, a ta w sposób płynny i delikatny sama nawinie się na wałek rolety.


Każda z oferowanych rolet jest dopracowana do najdrobniejszego detalu. Każda, dzięki zaawansowanej kontroli jakości spełnia najdalej idące oczekiwania jakościowe.

Abardi zawsze chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Wiemy, że wyobraźnia nie posiada granic i dlatego przygotowaliśmy wyjątkowo obszerną kolekcję tkanin. Od bardzo bogatej oferty tkanin gładkich przez ciekawe wzornictwo tkanin drukowanych, aż po wyjątkowo odważne tkaniny nietypowe i transparentne.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie dopasujemy właściwą roletę do Państwa wnętrz.


Rolety tradycyjne Rolety tradycyjne Rolety tradycyjne

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

  • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


    BERRYLIFE S. C.