KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Inne osłony

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy zaoferować wiele bardzo nietypowych rozwiązań z dziedziny osłon okiennych, które coraz częściej zdobywają uznanie naszych klientów.

Panel Track


Nowoczesny sposób przesłaniania, dzielenia oraz dekorowania wnętrz zapewni Państwu system Panel Track abardi. Możliwość tworzenia własnych kompozycji z tkanin pozwala na pełną dowolność i swobodę aranżacji, stanowiąc także niepowtarzalny element dekoracyjny pomieszczenia, ale pełniąc jednocześnie swoją podstawową funkcję osłony okiennej.
System Panel Track abardi określany zasłonami japońskimi doskonale sprawdza się zarówno w mieszkaniach jak i np. gabinetach kosmetycznych, w których może tworzyć ruchomą ścianę działową. Sterowanie panelami może odbywać się za pomocą sznurka, bądź elektrycznie w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Sunshield


Zapewnienie komfortu pracy w pomieszczeniach jest podstawowym czynnikiem, który ma decydujące znaczenie przy wyborze osłon okiennych. Chcąc jednocześnie cieszyć się estetyką osłon oraz pełną ich funkcjonalnością pragniemy przedstawić Państwu osłony sunshield, które powstrzymują większość promieni słonecznych bezpośrednio wpadających do pomieszczenia skutecznie zabezpieczając przed przegrzaniem. Dają nam jednocześnie swobodę regulacji kąta nachylenia listew, pozwalając na dobór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Ten typ żaluzji charakteryzuje przede wszystkim możliwość montażu zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz budynku, wykorzystując przy tym różne możliwości sterowań oraz zastosowań materiałów. Dodatkowym atutem systemu Sunshield jest możliwość uzyskania dużych wymiarów oraz praktycznie każdego nietypowego kształtu. Dzięki temu częstym miejscem montażu systemu sunhield stają się ogrody zimowe, duże fasady szklane czy przeszklone kopuły biurowców i hoteli.

Stringi


Nowoczesne wnętrze potrzebuje także nowoczesnych osłon, które podkreślą niepowtarzalny charakter pomieszczenia. Do tego typu osłon z pewnością możemy zaliczyć Stringi, które zdobywają uznanie coraz większej liczby naszych klientów. Stringi abardi zbudowane są w oparciu o dobrze znany i sprawdzony system żaluzji pionowych, dlatego lamele o szerokości 89 mm możemy obracać oraz zsuwać. Każdą z lamel tworzą cienkie wolnowiszące sznurki, dzięki czemu możemy swobodnie przechodzić przez osłonę. Delikatne, a jednocześnie wyrafinowane i ekskluzywne dostępne są w bogatej kolorystyce, pozwalając na tworzenie dowolnych kompozycji. Idealnie sprawdzają się w żaluzjach skośnych, dając możliwość indywidualnego wyregulowania długości każdego sznureczka.


Inne osłony Inne osłony Inne osłony Inne osłony Inne osłony

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

  • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


    BERRYLIFE S. C.