KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe są doskonałym sposobem osłonięcia dużych powierzchni. Dostępność dwóch szerokości pasów tkaniny (89mm i 127mm) pozwala na elastyczne dopasowanie się do danego pomieszczenia. Natomiast estetyka wykonania oraz lekkość żaluzji pionowych abardi pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji wnętrz.Bogaty wybór tkanin i kolorów żaluzji umożliwia nam realizację także tych najdalej idących oczekiwań naszych klientów.

Typy żaluzji pionowych1. Tekstylne

Abardi wykorzystując najnowsze rozwiązania osłon okiennych, a przede wszystkim stawiając na zadowolenie klienta pragnie przedstawić Państwu szeroką gamę tkanin żaluzji pionowych. Różnorodne cechy tkanin pozwalają na ich odpowiednie dostosowanie do konkretnego pomieszczenia, spełniając wszystkie wymagania estetyczne i funkcjonalne.


2. PVC

Stawiając na funkcjonalność montowanych przez nas osłon, abardi pragnie przedstawić Państwu żaluzje pionowe z wykorzystaniem lameli PVC. Żaluzje te są idealne do utrzymania w czystości, co w porównaniu do żaluzji materiałowych stanowi ich wielką zaletę, zwłaszcza gdy zajmują one duże powierzchnie.
Żaluzje pionowe Żaluzje pionowe Żaluzje pionowe

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

  • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


    BERRYLIFE S. C.