KRAKÓW

Zostaw numer oddzwonimy!

Rolety w kasecie

Chcąc zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów przygotowaliśmy 7 typów rolet w kasecie. Każdy z nich posiada inne, indywidualne cechy i spełnia inne oczekiwania Klientów. Od często stosowanych malutkich kaset przykręcanych, przez większą kasetę, aż po profesjonalne kasety, które dzięki swej budowie są w stanie pomieścić znacznie więcej tkaniny (a co za tym idzie zasłonić większe powierzchnie).

Każda z oferowanych rolet jest dopracowana do najdrobniejszego detalu. Każda, dzięki zaawansowanej kontroli jakości spełnia najdalej idące oczekiwania jakościowe.

Abardi zawsze chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.Wiemy, że wyobraźnia naszych Klientów nie posiada granic i dlatego przygotowaliśmy wyjątkowo obszerną kolekcję tkanin. Od bardzo bogatej kolekcji tkanin gładkich przez ciekawe wzornictwo tkanin drukowanych, aż po wyjątkowo odważne tkaniny transparentne i nietypowe.

Jesteśmy przekonani, że wspólnie dopasujemy właściwą roletę do Państwa wnętrz.



Rolety w kasecie Rolety w kasecie

Masz pytania?

Zadzwoń

510-700-100

Umów się z naszym konsultantem
bezpłatny pomiar
i wycena

Klienci o nas:

  • "Kupiłem w abardi żaluzje pionowe do biura. Firma rzetelna, elastyczna i niedroga. Przeciągał się remont mojego biura, firma poczekała i zamontowała żaluzje w konkretnym dniu wygodnym dla mnie. Tylko polecić!"


    BERRYLIFE S. C.